Rajd Wiosny na Chełmiec 2016

     Dwudziestego pierwszego dnia kwietnia, kilka minut po godzinie dziewiątej,  spod Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, przy ul. Zamkowej 4

w  Wałbrzychu wyruszył VI Akademicki Rajd Wiosenny na Chełmiec.

     Coroczna impreza organizowana jest przez PWSZ im. Angelusa Silesiusa

w Wałbrzychu wraz z wałbrzyskimi oddziałami Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Do wspólnego rajdu zostali zaproszeni seniorzy, dzieci

i młodzież szkolna oraz studenci wraz ze swoimi wykładowcami. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz większa liczba ,,rajdowców” – tegoroczna edycja pod tym względem pobiła poprzednie na głowę.

      Na wszystkich uczestników wyprawy na szczycie góry czekało ogromne ognisko z pysznymi kiełbaskami oraz gry i zabawy integrujące dzielnych ,,rajdowców”. Klubowicze i dzieciaki ze świetlic Placówki Wsparcia Dziennego aktywnie brali udział w konkursach, bawiąc się przy tym tak głośno, że śmiech można było usłyszeć u podnóża góry.

    Niestety, jak wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy i tak też było

w przypadku VI Akademickiego Rajdu na Chełmiec. Nam, podopiecznym Placówki Wsparcia Dziennego i jej pracownikom pozostaje serdecznie podziękować za tak udaną imprezę i wypatrywać z niecierpliwością kolejnej edycji.

Darmowa strona www - zrób ją sam!