Konkursy już zakończone ;-)

Konkurs „Projekt zagospodarowania skweru zlokalizowanego przy budynku Placówki Wsparcia Dziennego ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu”

          Organizatorem konkursu „Projekt zagospodarowania skweru zlokalizowanego przy budynku Placówki Wsparcia Dziennego ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu" była Placówka Wsparcia Dziennego w Wałbrzychu z siedzibą przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu.

Celem Konkursu było atrakcyjne zagospodarowanie terenu wokół siedziby Organizatora.

       W Konkursie mogły brać udział dzieci i młodzież uczestniczący w zajęciach wychowawczych świetlic i klubu młodzieżowego PWD. 

        Warunkiem udziału w Konkursie było wykonanie zadania konkursowego, polegającego na stworzeniu wizualizacji projektu zagospodarowania skweru koło budynku PWD przy ul. Mickiewicza  z wykorzystaniem wskazanego edytora graficznego 

 i zapisanie projektu w postaci pliku graficznego .jpg lub .png . 

Prace można zgłaszać do 30 czerwca b. r.

KONKURS "Młody odkrywca ZOONIVERSE" - zakończony!


Zooniverse to miejsce, gdzie realizowane są największe, najpopularniejsze i najefektywniejsze międzynarodowe obywatelskie projekty naukowe w Internecie

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (do pobrania poniżej)

Zakończył się konkurs

"UKŁAD SŁONECZNY" !

 

 
        W konkursie wzięły udział makiety przestrzenne wykonane dowolną techniką-model miał przedstawiać budowę układu słonecznego. Wielkość makiety była dowolna. Laureatów konkursu wyłoniło głosowanie, które trwało od 18.05-26.2015r. w formie elektronicznej poprzez stronę internetową http://pwd-walbrzych.pl/4.html - każda osoba mogła oddać tylko jeden głos na wybraną pracę.
    Rozdanie nagród i ogłoszenie wyników odbyło się dnia 01.06.2015r. podczas festynu z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez Placówkę Wsparcia Dziennego w Wałbrzychu, ul. Grota Roweckiego 3.

 Galeria zdjęć modeli zgłoszonych   do konkursu:

Projekty zgłoszone do Konkursu "Projekt zagospodarowania skweru ..."
Darmowa strona www - zrób ją sam!