Samochód marzeń TOYOTA 2014

    W marcu tego roku podopieczni Placówki Wsparcia Dziennego w Wałbrzychu wzięli udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez Toyota Motor Corporation - „Samochód marzeń” VIII edycja Toyota Dream Car Art Contest. Dzieci i młodzież z PWD wykonały ciekawe prace plastyczne ukazujące ich wizję przyszłości motoryzacji. 
       

    Efekty twórczego podejścia młodych wałbrzyszan do tematu rozwoju motoryzacji na świecie zostały przedstawione w postaci wystawy w centrum konferencyjnym wałbrzyskiej TOYOTY . Ekspozycja była prezentowana przez cały maj i czerwiec. W drugim tygodniu lipca młodzi twórcy dostali od przedstawiciela zakładu zaproszenie do zwiedzenia hali produkcyjnej i zapoznania się ze specyfiką pracy w Toyocie. 
   

      W imieniu firmy gospodynią spotkania była przemiła pani Anna Zimnawoda. Dzieci, młodzież i opiekunowie po przeszkoleniu w zakresie BHP, założeniu kasków i kamizelek ochronnych byli gotowi do zwiedzania. Po przejściu do zakładowego centrum szkoleniowego, pod wprawnym okiem i fachową pomocą trzech przystojnych pracowników działu szkolenia (DOJO) uczestnicy wycieczki próbowali własnych sił   w wybranych testach sprawności manualnej - jak prawdziwi kandydaci do pracy w Toyocie! Okazało się, że na świetnej      i ciekawej zabawie czas tak szybko płynie, że zabrakło go już, w tym dniu, na odwiedzenie hali produkcyjnej. Na szczęście można dalsze zwiedzanie przenieść na inny dzień – na pewno będzie SUPER! 
     

    Bardzo dziękujemy przedstawicielom Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu za okazane zainteresowanie naszą wystawą i zaproszenie do odwiedzenia zakładu. Przekonaliśmy się, że przyjazny klimat i otwarci, kompetentni pracownicy to wizytówka tej firmy.

Archiwum

Śniadanie Wielkanocne 2014 r

II  Marsz Wiosny

IV Akademicki Rajd Chełmiec 2014

Sprawozdanie z ferii w PWD (pobierz)

Darmowa strona www - zrób ją sam!